1. Informowanie o statusie

Teraz największy na świecie portal społecznościowy masz jeszcze bardziej w zasięgu ręki. By coś opublikować, nie musisz nawet wychodzić z aplikacji, której w danej chwili używasz. Zdjęcie na Facebooku opublikujesz wprost z aplikacji Aparat lub Zdjęcia. Informacje o swojej lokalizacji — prosto z aplikacji Mapy. Swoim wynikiem pochwalisz się, nie wychodząc z Game Center. By swobodnie udostępniać, publikować i pisać z różnych aplikacji, wystarczy raz zalogować się na swoim koncie w Facebooku. Nigdy nie zapomnisz o urodzinach i nie minie Cię żadna impreza, ponieważ zdarzenia z Facebooka są zintegrowane z Kalendarzem. A informacje z profili Twoich znajomych na Facebooku są zintegrowane z Kontaktami, a zatem gdy ktoś zmieni swój adres e-mail lub numer telefonu, Twoje dane zostaną automatycznie uaktualnione. Facebook w systemie iOS 6 to temat na niejeden wpis.

 

2. Kontakty i Kalendarz

Dane swoich znajomych masz zawsze pod ręką, nigdy nie zapomnisz o urodzinach, nie ominiesz żadnej imprezy — informacje kontaktowe z Facebooka są zintegrowane z Kontaktami, a terminy urodzin i innych zdarzeń — z Kalendarzem.

 

3. Lubię to! Aplikacje i muzyka.

Bezpośrednio w iTunes i App Store znajdziesz teraz przycisk „Lubię to”. Dzięki niemu szybciej Polubisz utwory muzyczne, albumy, programy, filmy i aplikacje. Nie musisz w tym celu wychodzić z aplikacji, której akurat używasz.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *