Kurs angielskiego De Agostini [Aplikacja - Free]

Kurs angielskiego De Agostini – ucz się w domu i w drodze: szybko, efektywnie i przyjemnie! Szlifuj swój angielski poprzez żywe dialogi z wyjątkowego serialu, interaktywne ćwiczenia i testy gramatyczne, wzbogacaj słownictwo korzystając z obszernego podręcznego słownika. Pierwsza lekcja i słownik – gratis!

Poznaj niezwykłą ofertę edukacyjną De Agostini – do nabycia w formie wybranych pojedynczych lekcji, jednego z czterech poziomów zaawansowania albo – w cenie promocyjnej – w postaci kompletnego zamkniętego kursu. Motywem przewodnim kursu jest fabularna historia piątki młodych ludzi, studentów aktorstwa – każdy epizod serialu z ich udziałem to pretekst do ćwiczenia żywego języka w codziennych, praktycznych sytuacjach.

Aplikacja adaptuje w całości renomowany program nauki angielskiego De Agostini do użytku na urządzeniach mobilnych: iPhonie, iPadzie i iPodTouchu. Podział na cztery poziomy zaawansowania zapewnia efektywną naukę na każdym poziomie znajomości języka.

Co oferuje aplikacja z kursem:
– Realistyczny rozrywkowy sitcom jako pretekst do efektywnej
i przyjemnej nauki.
– Cztery poziomy nauki o zróżnicowanym stopniu trudności – w sumie 60 lekcji skomponowanych pod kątem przyjętego przez Radę Europy standardu poziomu biegłości językowej:
A1 Elementary
A2 High Elementary
B1 Low Intermediate
B2 Intermediate
– Test kwalifikujący pomoże Ci w wyborze optymalnego poziomu zaawansowania.
– Interaktywne pomoce językowe z ponad 300 ćwiczeniami do sprawdzania na bieżąco i w dowolnym momencie postępów w nauce.
– Słownik z 30.000 haseł.
– Przejrzyste, zrozumiałe wyjaśnienia ponad 200 reguł gramatycznych.

Kurs angielskiego De Agostini w App Store

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *