1. Omówienie

Mapy zaprojektowane na nowo od podstaw (choć widziane z lotu ptaka) zmieniają sposób, w jaki patrzysz na świat. Elementy na mapie są rysowane wektorowo, dzięki czemu grafika i tekst zachowują wysoki poziom szczegółowości nawet przy maksymalnym powiększeniu, a przesuwanie odbywa się płynnie. Pochyl i obróć widok, aby przyjrzeć się okolicy, a aplikacja Mapy zachowa właściwe położenia nazw ulic i miejsc. Mapy na głos podpowiadają, gdzie skręcić, i na bieżąco monitorują ruch drogowy. A jeśli masz ochotę, poszybuj nad miastem i zobacz najciekawsze miejsca w niezwykłej rozdzielczości.

Mapy [iOS 6]

2. Nawigacja

a) Wpisz adres i wybierz trasę

b) Wskazówki są wypowiadane na głos. A trasę możesz śledzić także na widoku 3D

c) Jeśli sytuacja drogowa ulegnie zmianie, Mapy zaoferują alternatywne trasy

 

3. Ruch drogowy

Mapy obliczają przewidywany czas dotarcia do celu na podstawie rzeczywistych, aktualnych danych o ruchu drogowym. Informują Cię także o przyczynach korków, dzięki czemu od razu wiesz, czy doszło do poważnego wypadku, czy tylko niewielkiego zatoru.

 

4. Przelot

Spójrz na świat z zupełnie nowej perspektywy i podziwiaj fotorealistyczne, interaktywne widoki 3D ważniejszych zespołów miejskich. Takiego zwiedzania jeszcze nie znasz — powiększaj, przesuwaj, pochylaj i z każdej strony oglądaj miasto i jego najciekawsze miejsca.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *