1. Przegląd

Twoje karty pokładowe, bilety do kina, kupony sklepowe, karty lojalnościowe i inne podobne dokumenty są teraz zgromadzone w jednym miejscu. Dokumenty do Passbooka dodajesz za pośrednictwem aplikacji, wiadomości e-mail i witryn WWW udostępnianych przez współpracujące linie lotnicze, kina, sieci sklepów i inne miejsca.Następnie możesz odprawić się przed lotem, wejść na seans lub zrealizować kupon, po prostu skanując ekran swojego iPhone’a lub iPoda touch. Widzisz także, do kiedy kupony są ważne, które miejsca macie na koncercie i czy nie pora już zasilić kartę miejską. Karty pojawiają się na ekranie blokady iPhone’a lub iPoda touch, gdy tylko obudzisz urządzenie i znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie — na przykład na lotnisku lub w sklepie, w którym ważna jest karta lub kupon. A jeśli, na przykład, już po odprawie zmieni się numer wyjścia na lotnisku, Passbook powiadomi Cię o tym. Dzięki temu nie będziesz czekać na odlot w niewłaściwym terminalu.

Passbook [iOS 6]

Zapomnij o przetrząsaniu portfela w poszukiwaniu kart upominkowych, kuponów, wejściówek i biletów. Passbook dba, aby wszystkie były przechowywane w idealnym porządku i zawsze pod ręką.

 

2. Uwzględnia czas i miejsce

Passbook w swoim działaniu uwzględnia czas i miejsce, dlatego karty i bilety pojawiają się na ekranie blokady dokładnie tam i wtedy, gdy są potrzebne — wystarczy gest machnięcia, aby je wyświetlić.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *