Yanosik [Aplikacja - Free]

Yanosik – legalny antyradar na komórkę. STOP MANDATOM! Informuj i bądź informowany. W pełni bezpłatny, ZERO opłat za pobranie – ZERO opłat za korzystanie! Twoje położenie na mapie wraz z bieżącą sytuacją drogową oraz zagrożenia na Twojej drodze – zbliżając się do utrudnienia otrzymasz powiadomienie oraz komunikat głosowy. Ostrzegaj innych – wystarczy Twoje zgłoszenie by informacja dotarła do setek kierowców jadących tą samą drogą.

Ostrzeżenia które otrzymasz w Twojej komórce:
– aktualne kontrole prędkości
– patrole nieoznakowane
– fotoradary
– kontrole inspekcji
– wypadki

Baza systemu Yanosik zawiera aktualizowane on-line lokalizacje policyjnych patroli, punktów kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień. Dodatkowo ponad 1800 precyzyjnie zlokalizowanych fotoradarów i ponad 100 miejsc częstych kontroli.

Yanosik w App Store

 

 

2 komentarze to “Yanosik [Aplikacja – Free]”

  1. Robert says:

    Cóż za rozgoryczenie, chciałem na Mini iPada zainstalować Janosika i to dupa blada, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć to dlaczego tak jest?

  2. Robert says:

    Napisałem jakieś trzy cztery tygodnie temu do Janosika, do wytwórni, komentarz że nie mogę zainstalować na iPada, i tylko odpisali mi, że rozważa mój komentarz i odpowiedziami, a do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi, jestem zbulwersowany

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *